LEKTORSKÝ TÝM

 

 

Seznamte se s našimi skvělými lektorkami ……..

 

 

 

KATEŘINA CHABIČOVÁ

Studuje Výtvarnou výchovu se zaměřením na vzdělávání (Pedf UK) a obor Pedagogika (FF UK). Pracovala jako výtvarná pedagožka na základních školách nebo jako lektorka v Nadaci Proměny Karla Komárka. Působí jako vedoucí Ateliéru Pellé. Zodpovídá za koncepce edukačních programů a koordinaci ateliéru.

MARKÉTA BRÁVKOVÁ

Markéta je kromě skvělé designérky profesionální lektorkou, která dokáže děti nadchnout pro věc a provést je zákoutími nejen grafické tvorby. Sama získala několik ocenění (Design Talent 2016 / Graduation Projects 2015 – Infant Incubator ad) a zúčastnila se několika výstav (2016 – Design Talent Exhibition, CZ / Graduation Project, Polsko a Estonsko / 2015 – Culmination, Brno ad.). Dokáže propojit své profesionální zkušenosti jak z oblasti umělecké, tak jako lektorka.

VERONIKA STRECKÁ

Jako absolventka Trnavské univerzity se dlouhodobě pohybuje na poli galerijní edukace. Spolupracovala jako lektorka a pomocná produkční s Moravskou zemskou galerií. Má zkušenosti s výukou výtvarné výchovy na základních, základních uměleckých a středních školách. Aktivně se věnuje fotografování a grafice. Podílí se na utváření konceptu edukačních programů Ateliéru Pellé a působí jako lektorka tvůrčích dílen pro veřejnost a školy.

ADÉLA KŘIŠTOVÁ

Vystudovala Pedagogickou fakultu UK a v rámci studií působila jako výtvarná pedagožka v několika institucích. Po skončení studií pracovala na poli marketingu. Podílí se na utváření konceptu edukačních programů Ateliéru Pellé a působí jako lektorka tvůrčích dílen pro veřejnost a školy.

NIKOL RÝDLOVÁ

Nikol Rýdlová studuje v ateliéru Kov a šperk na fakultě umění a designu Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. Absolvovala stáž v portugalské univerzitě Escola Superior de Artes e Design a na fakultě keramiky a skla na polské univerzitě Academy of Fine Arts in Wroclaw. Od roku 2015 vede svůj vlastní výtvarný ateliér v Jablonci nad Nisou. V Ateliéru Pellé působí jako lektorka dílen pro školy a veřejnost.

SLEDUJTE NÁS