LEKTORSKÝ TÝM

 

 

Seznamte se s našimi skvělými lektorkami ……..

 

 

 

VOJTA DUBCOVÁ

Studovala polygrafii na VOŠ a SPŠ Hellichova, kde ve starých tiskových technikách objevila svůj vztah k řemeslu a výtvarnému umění. Má zkušenosti s organizováním vzdělávávacích i volnočasových aktivit pro děti základních škol a gymnázií. Působila v autonomních vzdělávacích institucích. V pedagogice věří v partnerský přístup jdoucí ruku v ruce s respektující komunikací a důsledností. Ve vlastní tvorbě věří v udržitelnost, zajímá se o akční umění. V Ateliéru Pellé působí jako lektorka tvůrčích dílen pro školy a veřejnost.

TEREZA ŠIMKOVÁ

Studovala v ateliéru sochařství Dominika Langa a Edith Jeřábkové na Umprum a v ateliéru Performance Jiřího Kovandy na UJEP v Ústí nad Labem. Absolvovala stáž na britské University of Derby a na VŠVU v Bratislavě v sochařském ateliéru. Působila jako pedagožka v několika institucích. Od roku 2019 vede svůj výtvarný ateliér Roháč v Praze. Aktivně se věnuje malbě a uměleckým instalacím. V Ateliéru Pellé působí jako lektorka tvůrčích dílen pro školy a veřejnost.

KLAUDIE HLAVATÁ

Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze na Žižkově a poté oddiplomovala na Akademii výtvarných umění v Praze. Po studiích začala učit na Základní umělecké škole Jana Hanuše na Břevnově, kde vyučuje výtvarný obor. V současné době se také věnuje volnému umění ve svém ateliéru v Nuslích. Pracuje na velkofomátových kolážích, které kombinuje s malbou a kresbou. V Ateliéru Pellé působí jako lektorka dílen pro školy a veřejnost..

SLEDUJTE NÁS