Partneři 2

HLAVNÍMI PARTNERY JSOU

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mediálními partnery jsou

    

 

 

Villa Pellé je objektem Městské části Praha 6.

 

 

Máte zájem stát se Partnerem některého našich z programů nebo Partnerem výstavy?

 

Stát se Partnerem Galerií Villa Pellé znamená intenzivní spojení s institucí reprezentující umělecké hodnoty v tuzemském i mezinárodním kontextu s velmi vytříbeným a specifickým jazykem. Dialog a individualita je pro nás samozřejmostí, stejně jako otevřenost a respekt k Vaší představě o vzájemné spolupráci a diskuse o konečné podobě partnerství a benefitů, které za svou velkorysou podporu získáváte jako jeden z Partnerů. Chceme vytvářet inspirativní prostředí pro setkávání, sdílení, vzdělávání a inspiraci těch, které spojuje nadšení pro ilustraci, výtvarné umění, design či architekturu a Vám umožnit být při tom, podpořte nás!

Rozšiřte řady našich Partnerů, podpořte nás, jen díky Vám, můžeme dále přinášet stejně zajímavý a stejně kvalitní umělecký i komunitní obsah. Chcete vědět jaké benefity Vám můžeme nabídnout a jaké jsou podmínky plnění?

Získejte konkrétní nabídku, kterou pro Vás pečlivě připravíme, kontaktujte nás.

 

Věděli jste, že…?
Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Fyzické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně.

 

Kontakt

Pelléova 91/10
160 00 Praha 6
mapa

+420 224 326 180
info@villapelle.cz

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

ÚT –  NE  13 – 18 h