ATELIÉR PELLÉ V DOBĚ UZAVŘENÍ GALERIE

Vážení pedagogové a rodiče!

Věříme, že zvládáte současnou náročnou situaci s přehledem! Uvědomujeme si, že výuka na dálku s sebou přináší nové výzvy. Ateliér Pellé proto přesunul svoji aktivitu do on-line prostoru. Připravili jsme pro vás řadu možností, jak obohatit žákům výuku a přinášíme nabídku pokračujících edukačních programů!

 

 

Virtuální prohlídka výstavy

Pozvěte studenty k on-line prohlídce výstavy s příznačným názvem Vykladači světa! Žáci si budou moci detailně prohlédnout obrazy, sochy a objekty doplněné mnoha texty a symboly kreslené tvorby experimentátorů Davida Böhma a Jiřího Franty. Virtuální prohlídka expozice jistě nenahradí fyzický kontakt s uměleckými díly, bude však zajímavým zpestřením výuky! Virtuální prohlídka výstavy je zde. 

 

Pracovní listy ke stažení

V návaznosti na zpřístupnění virtuální prohlídky vytvořily lektorky Ateliéru Pellé pracovní listy pro zvídavé kluky a holky! Svět umělců Böhm&Franta poskytl lektorskému oddělení galerie množství zajímavých podnětů k vypracování edukačních materiálů rozvíjejících klíčové kompetence v rámci RVP. Najdete je ke stažení na webových stránkách Ateliéru Pellé. Zašlete nám vyplněné pracovní listy na email dilny@villapelle.cz.! Zapojeným třídám nabízíme vstup na edukační program k výstavě zdarma! Pozn. Nabídka platí za předpokladu plánovaného otevření galerie 25.5.2020. Změna programu vyhrazena! Pracovní listy jsou ke stažení zde

 

On-line tvůrčí dílna

Vedle edukačních programů pro školy nabízíme on-line tvůrčí dílnu pro veřejnost. Sledujte naše facebookové stránky také s vašimi dětmi a tvořte z pohodlí domova! Doporučte tvůrčí dílnu svým žákům! Každou středu a neděli zveřejníme nové zadání. Nejoriginálnější ztvárnění pak oceníme knihou A jako Antarktida z dílny vystavujících umělců!

 

 

FACEBOOK ATELIÉR PELLÉ