KAVÁRNA

 

 

VE VILLE PELLÉ I SE ZAHRADOU

 

Milí návštěvníci, naše kavárna je v nyní otevřena denně mimo pondělí, těšíme se na návštěvu.

Není nad to dát si po prohlídce výstavy šálek dobré kávy, sklenku Aperolu nebo dobrého vína, vstřebat dojmy z právě shlédnuté výstavy, v klidu utřídit myšlenky. Naší snahou je posílit genia loci vily s její poklidnou zahradou, galerie i samotného místa. Kavárnu chápeme jako inspirativní místo průniku umění, lidí a myšlenek, jako nezbytnost současného galerijního provozu, sloužící zejména u příležitosti vernisáží, svateb a jiných akcí, které se konají v galerii Villa Pellé.

Přijměte pozvání a přijďte posedět, zahřát se a dát si něco dobrého k nám do kavárny! Ohledně kávy jsme vsadili na jistotu, kvalitu, prvotřídní chuť v podání italské kávy Trepallini – „Autentico caffe Italiano Ať už dáváte přednost silným, nebo mléčným úpravám kávy věříme, že u nás Vám káva zachutná. Na své si přijdou i milovníci káv s příchutí – které nabízíme dle sezonních chutí aby Váš prožitek z kávy byl vždy zcela výjimečný. Na zahřátí v zimních dnech nabízíme výborný svařák z italského Merlotu, jablečný cider se sušenými jablky, horké limonády nejrůznějších příchutí, či výbornou horkou čokoládu.

Dále nabízíme domácí limonády z poctivých sirupů prémiové značky liMONÁDA. Sirupy jsou vyrobeny z kvalitního zralého ovoce, bez barviv a konzervantů a ano, v chuti je to opravdu znát – jsou naprosto báječné. Pokud dostanete chuť na ledový čaj – není lepší varianta než české True Tea – vařené z vybraných čajových lístků nejvyšší kvality. Navíc připravené tak, jak se v zemi jejich původu čaje vaří již po staletí. V nabídce máme také osvěžující bílá a šumivá vína nejen z malých rodinných vinařství, pro chladnější večery jsme pro Vás připraveni Argentinskými červenými víny, v nabídce máme nejen víno, ale i pivo z Plzeňského prazdroje. Pokud však máte chuť na něco “ostřejšího”, i v této kategorii věříme, že si u nás vyberete a to jak v podání našich signature cocktailů tak výběru z řady prémiových rumů či jiných destilátů.

Přijďte, srdečně a rádi Vás u nás uvítáme! ♥︎
 

www.foodartagency.cz

sledujte náš:    

 

 

PROVOZOVATEL KAVÁRNY:

 

FoodART agency s.r.o.

Gabčíkova 1052

Nehvizdy

 

IČO: 09428658

DIČ: CZ09428658

 

email: info@caffe-pelle.cz

tel.: +420 733 718 861

 

ODPOVĚDNÁ OSOBA

Roman Vaněk

 

PROVOZNÍ DOBA:

 

ÚTERÝ                 12   —  19 h.                   

STŘEDA               12   —  19 h.                 

ČTVRTEK             12   —  19 h.               

PÁTEK                  12   —  19 h.

 

SOBOTA                12   —  19 h.

NEDĚLE                 12   —  19 h.