Partneři

Velmi děkujeme všem našim partnerům za důvěru a podporu naší činnosti i v roce 2021 všech našich projektů, které díky této podpoře organizujeme. Bez takto laskavé pomoci by to nebylo možné. Doufáme že stát se naším partnerem přináší nová potěšení i výzvy a právě proto jsme vděčni za každé takové partnerství. Modré z nebe sice neslibujeme, spíše chceme vytvářet inspirativní prostředí pro setkávání, vzdělávání a inspiraci těch, které spojuje nadšení pro ilustraci, výtvarné umění, design a architekturu a všem umožnit být při tom. Jen díky rozšiřujícím se řadám našich podporovatelů můžeme dále přinášet stejně zajímavý a kvalitní kulturní obsah. Naše projekty vznikají za laskavé finanční podpory Ministerstva kultury České republiky a Státního fondu kultury ČR, společně s Hlavním městem Prahou, Městskou částí Praha 6 v jejímž majetku je budova Villy Pellé a v neposlední řadě také Nadaci ČEZ, Nadaci PPF či mnoha dalších.

 

HLAVNÍMI PARTNERY JSOU

 

                       

 

 

Mediálními partnery jsou

 

    

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Doprovodné programy finančně podporují společnosti FINEP, CEPS a.s. a manželé Petra a Václav Jirků. 

         

Máte zájem stát se Partnerem některého našich z programů nebo Partnerem výstavy?

Stát se Partnerem Galerií Villa Pellé znamená intenzivní spojení s institucí reprezentující umělecké hodnoty v tuzemském i mezinárodním kontextu s velmi vytříbeným a specifickým jazykem. Dialog a individualita je pro nás samozřejmostí, stejně jako otevřenost a respekt k Vaší představě o vzájemné spolupráci a diskuse o konečné podobě partnerství a benefitů, které za svou velkorysou podporu získáváte jako jeden z Partnerů. Chceme vytvářet inspirativní prostředí pro setkávání, sdílení, vzdělávání a inspiraci těch, které spojuje nadšení pro ilustraci, výtvarné umění, design či architekturu a Vám umožnit být při tom, podpořte nás!

Rozšiřte řady našich Partnerů, podpořte nás, jen díky Vám, můžeme dále přinášet stejně zajímavý a stejně kvalitní umělecký i komunitní obsah. Chcete vědět jaké benefity Vám můžeme nabídnout a jaké jsou podmínky plnění?

Získejte konkrétní nabídku, kterou pro Vás pečlivě připravíme, kontaktujte nás.

 

 


Věděli jste, že…?
Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Fyzické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně.