KONTAKTY A VSTUPNÉ

VSTUPNÉ

Základní vstupné

120 Kč /osoba /plné vstupné

90 Kč /osoba /snížené vstupné – vstupné platí pro ZTP, seniory (65+), studenty a press

– děti do 3 let vstup zdarma

 

Rodinné vstupné

300 Kč / 2 dospělí a 2 děti

 

 

Skupinová sleva

Skupiny od počtu 15 osob a více mají zvýhodněné vstupné za 60 Kč /osoba – neplatí pro doprovodné programy výstav a veřejné tvůrčí dílny.

 
 
 
Lístky na všechny výstavy a akce doprovodného programu můžete koupit či rezervovat on-line a to hned několika způsoby, je to jen na Vás, kterou si vyberete. Nakupujte jednoduše na našem webu po kliknutí na tlacitko “nákup vstupenek”. * Nakupujte také na sociálních sítích, sledujete naši stránku na Facebooku, platbu či rezervaci pak můžete provést v každé z událostí.* Galerie Villa Pellé také přijímá veškeré platební karty.
 
* Upozorňujeme, že ve všech případech plateb budete přesměrován na profil galerie na portálu GoOut a jeho platební bránu, jehož prostřednictvím prodej realizujeme. Každá událost má svou speciální pro on-line platby certifikovanou a zabezpečnou stránku.

 

 

ŠKOLNÍ SKUPINOVÉ PROHLÍDKY

Školní skupinová sleva:

Školní skupiny od počtu 15 studentů a více mají zvýhodněné vstupné za 60 Kč /osoba  – neplatí pro doprovodné programy výstavy a veřejné tvůrčí dílny.

 

Komentovaná prohlídka

1000,- Kč + vstupné 60,- Kč /žák – určeno pro MŠ, ZŠ, Gymnázia a SŠ i VŠ a VOŠ, pedagogický doprovod zdarma.

 

 

Komentovaná prohlídka v cizím jazyce

1600,- Kč + vstupné 60,- Kč /osoba – platí pro školy i veřejnost, cena se může lišit v závislosti na požadovaném jazyce.

 

 

 

 

 
 

TVŮRČÍ DÍLNY

Veřejná tvůrčí dílna

180,- Kč /osoba – určeno pro rodiče i děti.

Doba trvání cca. 90 min. Jedná se o tématické dílny s umělcem k aktuální výstavě. Cena zahrnuje veškeré náklady na vedení dílny společně s prohlídkou výstavy.

 

Tvůrčí dílna pro školy

1000,- Kč skupina, třída + 60 Kč / osoba, žák – určeno pro školy a vzdělávací instituce.

Doba trvání cca. 90 min. Jedná se o tématické vzdělávací dílny k aktuální výstavě spojené s krátkou komentovanou prohlídkou, vedeno lektory. Cena zahrnuje veškeré náklady na materiály a vedení dílny společně s prohlídkou výstavy.

 
 
 

Další

Pro veškeré komentované prohlídky a dílny pro školy a veřejnost platí kapacitní omezení a max. počet účastníků je stanoven na 30 osob. Bude Vás víc než 30? Kontaktujte nás, řešení se vždy najde. Uváděné ceny jsou pouze orientační, výsledná částka se může lišit a bude stanovena individuálně s ohledem na charakter požadavků.Tvůrčí dílny pro školy jakožto i jejich náplň lze předem objednat online ZDE nebo e-mailem na:  skoly@villapelle.cz či telefonicky na +420 224 326 180. Objednávky jsou z kapacitních i programových důvodů nutné. Termíny s Vámi rádi po domluvě sladíme. Galerie Villa Pellé si vyhrazuje právo na změnu programu.
* umožnění vstupu do galerie na výstavu, komentovanou prohlídku či jiný doprovodný program se řídí aktuálními protipandemickými opatřeními a nařízením vlády

 

 
 
 
 
 

KONTAKT

Galerie Villa Pellé

Pelléova 10, 160 00 Praha 6
+420 224 326 180

 
 

 

 

Otevírací doba

Út – Ne 13 –18 h.

Ve státní svátky je zavřeno

 

Kavárna je sezónní a bývá otevřena v době Út – Ne 10 – 19 h.

 
 

KUDY K NÁM