Prostory pro akce

Plánujete neobyčejnou svatbu či jinou společenskou událost?

 

Pelléova vila je ideálním místem.

 

Novorenesanční vila a architektonická perla z roku 1889 od arch. Rudolfa Koukoly stojí prakticky v samotném srdci Prahy. Nachází se v odbornou i laickou veřejností vysoce ceněném architektonicko- urbanistickém celku, v klidné rezidenční a diplomatické části Bubenče, mezi Hradem, Letenskými, Chotkovými sady a Královskou oborou a nedaleko stanice metra A Hradčanská.

 

Prostor VILLA PELLÉ nabízí svými dispozicemi širokou škálu možností pro pořádání společenských akcí ať už v komorním nebo velkolepém měřítku, pokaždé ve stylovém uměleckém prostředí. Společenské sály jsou až divadelně propojeny se vzrostlou památkovou zahradou, do níž ústí velkoryse otevřená a zastřešená veranda, jakási „sala terrena“, spojená se zelení přímým schodištěm. Součástí zahrady a příspěvkem k současné architektuře se nedávno stal i velkoryse koncipovaný altán “Šiška” od Jerryho Kozy a jeho studia SAD.

 

Součástí patrového objektu je též suterénní stylová sezónní kavárna, která disponuje klubovnou, profesionálním kavárenským zázemím, prostorem pro catering, převlékárna (nejen) pro nevěstu i se šatnou. Samozřejmostí je moderní projekční, zvukové a další audiovizuální, technické a prezentační vybavení včetně wi-fi. 

 

V Pelléově vile tak snadno a zcela podle Vašich představ lze uspořádat svatební obřad s hostinou, koncert, přednášku, společenské setkání, konferenci, raut, aukci nebo soukromou večeři, ať už v jednom ze čtyř 80m2 sálů, dvou 60m2 teras či více než 200m2 nádvoří. Pro menší privátní jednání (do 10 lidí) je k dispozici prostor zasedací místnosti v patře vily. Prostory jsou ideální i pro krátkodobou výstavu-prezentaci. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vás vilou provedeme a odpovíme na vaše dotazy.

 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS:

info@villapelle.cz
tel.: +420 724 737 352

Plánujete svatbu či jinou společenskou událost? Pelléova vila je ideálním místem.

Naše kavárna je sezónní prostor, který slouží k pozní i různým akcím od jara do podzimu.

Autorské tisky a grafiky, umělecké publikace i designové předměty se zaměřením na ilustraci.

Kontakt

Pelléova 91/10
160 00 Praha 6
mapa

+420 224 326 180
info@villapelle.cz

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

ÚT –  NE  13 – 18 h