Jak objednat

 

Líbí se Vám některý z našich programů, chcete přihlásit Vaši třídu? Přihlaste se prostřednictvím a vyplněním krátkého přihlašovacího formuláře a my se Vám ozveme. Samotné uskutečnění vybraného programu je možné na základě závazné rezervace / objednávky, nejlépe týden před požadovaným termínem programu. Rezervace jsou nutné z časových, prostorových i kapacitních důvodů.

Nevíte si rady, máte nejasnosti nebo otázky k nabídce? Vynasnažíme se Vám  je zodpovědět, stačí, když zatelefonujte Kateřině, naší koordinátorce doprovodných programů, která se Vám ráda bude věnovat. Kontakt naleznete níže.

Neradi telefonujete? Nebo potřebujete formulovat další informace nebo dotazy k programům písemnou formou? Dejte nám o sobě vědět a kontaktujte nás prostřednictvím emailu: skoly@villapelle.cz, jsme tu pro Vás.

Potřebujete více informací o doprovodném programu, konkrétní akci a nebo si rádi objednali si edukační program ušitý míru Vašim potřebám? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme! Kontakty k nám naleznete níže. Veškeré doprovodné programy a vstupenky najdete také na www.goout.cz.

Zajímá Vás výše vstupného pro Vaši skupinu, jednotlivce, rodinu nebo na jaké slevy u nás máte nárok? Podrobné informace o vstupném naleznete zde: VSTUPNÉ 

 

 

KONTAKT

Koordinátorka Ateliéru Pellé

LUCIE FRYČOVÁ

dilny@villapelle.cz

+420 731 793 516

Dostávejte program pro školy

přihlaste se do našeho školního newsletteru

SLEDUJTE NÁS
SLEDUJTE NÁS

Kontakt

Pelléova 91/10
160 00 Praha 6
mapa

+420 224 326 180
info@villapelle.cz

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

ÚT – NE  13 – 18 h.