Milí příznivci  Galerie Villa Pellé,

jako každoročně, i letos se snažíme přivést k umění i ty nejmenší. Naše lektorské oddělení ATELIÉR PELLÉ připravuje pro děti doprovodné programy k výstavám, workshopy, tvůrčí dílny, nabízíme i volnočasové aktivity. V únoru proběhne další semestr nedělního kurzu umění pro děti . Možnost závazné registrace je již otevřena, kapacita omezena, max. 15 dětí.

Nedělní škola umění hrou

s lektorkou KATEŘINOU ŠVEJDOVOU

Pro děti od 6 do 10 let / délka programu: 120 min / 9 lekcí.

Kreativní a zároveň teoretický exkurz světem umění. Děti se skrze vybraná témata seznámí s vývojovými etapami dějin umění a v praktické činnosti si osahají výtvarné techniky. Kromě výtvarné tvůrčí dílny nám jde zejména o souvislost s dějinami umění 20. a 21. století a estetikou, oblastmi, které se dotýkají společného tvoření
 a povídání. Lekce pojímáme jako zážitkové vzdělávání, při kterém jde o rozvíjení tvůrčích postupů a aktivní jednání dítěte samotného

S lektorkou Kateřinou Švejdovou se děti budou dotýkat témat současného umění. Kde se můžete setkat s uměním? Kde na nás každodenně vykukuje? Už jste někdy drželi v ruce knihu, která byla zajímavě ilustrovaná? Zaujal vás někdy nějaký animovaný film tak, že jste si ho šli honem nakreslit?

Termín: 25. 2. – 17. 6. 2018

Pravidelně o nedělích 1 x za 14 dní, od 15.00 do 17.00 hod v Galerii Villa Pellé.

Cena za kurz ( 9 lekcí) je 1.080 Kč. Platbu za kurz lze uhradit pouze v hotovosti v pokladně Villa Pellé v otevírací dobu:
út – ne, 13.00 – 18.00 hod. Kurzovné je nutné zaplatit nejpozději do 18. 2. 2018.

Registrace ZDE: http://bit.ly/2FVudKD