Warning: Attempt to read property "post_content" on null in /www/doc/www.villapelle.cz/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/feature/dynamic-assets/class-dynamic-assets.php on line 2078
STŘÍPKY Z HISTORIE, ANEB JAK SE TVOŘÍ KOLÁŽ - Villa Pellé

STŘÍPKY Z HISTORIE, ANEB JAK SE TVOŘÍ KOLÁŽ

Nedělní tvůrčí dílna 14. 4. 2019 v 16:00 hodin. 

 

Známe dobře naše dějiny nebo nám zůstávají v hlavách jenom střípky historie? Mají všechny příběhy dějin dobrý konec? Dovedeme si o dějinách povídat? Jak nás dějiny a historie samotná ovlivňuje? 

V průběhu tvůrčí dílny se inspirujeme tvorbou Renáty Fučíkové. Nasedneme do pomyslného stroje času a přeneseme se do jiných staletí. Projdeme si výstavou, popovídáme si s dětmi i rodiči o významných osobnostech naší historie a seznámíme se jejich nejvýznamnějšími představiteli. Zamyslíme se nad známými i neznámými příběhy a  na základě toho pak společne zkusíme vytvořit náš vlastní příběh pomocí koláže!

První vlaštovka z bohatého doprovodného programu výstavy STORIES Renáty Fučíkové tato nedělní tvůrčí dílna je určena pro děti od 6 do 15 let a jejich rodiče. Povedou lektorky z Ateliéru Pellé, kapacita dílny je 15 dětí.

 

Vstupné 120 Kč dítě / 60 kč doprovod