GALLERY SHOP

Progresivní koncept galerijního obchodu, jehož nabídka variuje podle linie jednotlivých výstav a vytváří tak další výstavní prostor. Selekce sortimentu reflektuje obsah výstav a nabízí návšetěvníkovi vždy exkluzivní možnost nákupu ilustrací, grafik, autorských tisků nebo kreseb daného autora výstavy, zároveň je k dostání i výběr děl minulých vystavujících, tedy jakýsi archiv, nejde tedy pouze o designové předměty. Samozřejmostí je bohatá nabídka katalogů, knih zaměřených na aktuální expozici a souvisí s autorem.

 

 

Současně také nabízí široký výběr titulů pro nejmladší čtenáře a absolutní špičku české knižní tvorby zaměřené na ilustraci nejen pro děti, umělecké publikace, ale i krásnou literaturu, zároveň je k dostání bohatá nabídka knih zaměřených na moderní a nové umění i katalogů. V našem Galleryshopu si přijdou na své všichni jeho návštěvníci a milovníci umění, ilustrace i grafického designu i knihomolové všeho druhu.

Pokud máte dotaz na náš gallery shop ať už k sortimentu, prodeji vstupenek, knih, či grafických listů případně aktuální nabídky, můžete nás kontaktovat na emailu: galleryshop@villapelle.cz

 

Kontakt

Pelléova 91/10
160 00 Praha 6
mapa

+420 224 326 180
info@villapelle.cz

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO zavřeno
ÚT 13-18
ST 13-18
ČT 13 -19
PÁ 13-18
SO+NE 11-18