Klub přátel Villa Pellé

CO JE KLUB PŘÁTEL ?

Chcete se stát členem Klubu přátel Villa Pellé? Vstupem do Klubu přátel Villy Pellé získáte zajímavé kontakty a na pravidelných společenských setkáních se ocitnete mezi těmi, které propojuje stejná chuť seznamovat se osobně s osobnostmi našich předních výtvarníků a jejich tvorbou. Naši pečlivě vybranou věrnostní nabídku můžete zeširoka využít, ať už jako jednotlivec, rodina, nebo skupina.

Darováním karty Klubu přátel můžete zároveň udělat radost těm, koho máte rádi. Zároveň pomůžete podpořit příběh naší vily a program galerie po celý rok. Jako člen Klubu přátel Galerie Villa Pellé, budete zdarma navštěvovat všechny výstavy a V.I.P prezentace. Jsou pro vás mimo jiné připraveny přednášky, diskuze, komentované prohlídky a další doprovodný program s prioritní rezervací. Navíc získáte slevy na katalogy k výstavám, i další rodinný program po celý rok přátelství.

Galerii Villa Pellé provozuje Porte z.s. jako  nezávislá, nezisková organizace, poskytující služby veřejnosti v oblasti kultury, celoživotního vzdělávání a komunitních programů. Existence galerie ani jejích doprovodných aktivit se neobejde bez podpory partnerů, sponzorů a široké veřejnosti. Podpořte nás a přidejte se do Klubu přátel Galerie Villa Pellé. 

 

PŘÁTELSTVÍ JE KDYŽ?   
  • single vstup zdarma na všechny výstavy
  • pozvánky na vernisáže + 1 osoba
  • vybraný emailový zpravodaj akcí pod hlavičkou Villa Pellé
  • zdarma vstupné pro doprovodné programy galerie + 1 osoba doprovod
  • zdarma na besedy a přednášky k aktuálních výstavám +1 osoba
  • sleva 10% na katalog aktuální výstavy
  • zdarma vstup komentované prohlídky +1 osoba
  • sleva 10% na vybrané zboží v gallery shopu
  • pozvánky na speciální společenské akce pro členy Klubu přátel Villa Pellé
JAK NA TO ?

Je to jednoduché stačí si stáhnout a vyplnit náš formulář (kliknutím na tlačítko „Chci se kamarádit!“) a my Vám po jeho doručení poštou nebo emailem obratem zašleme informace k platbě. Po uhrazení dané částky Vám na Vaši adresu přijde naše klubová karta díky níž si budete moci celých 365 dní v roce užívat a čerpat výhody. Pokud si nebudete vědět rady, můžete nám zatelefonovat, rádi s Vámi přihlášku vyplníme po telefonu nebo jinak poradíme.

 

ROČNÍ CENA ZA PŘÁTELSTVÍ                999,- Kč

555,- Kč – SENIOR / STUDENT                                                        

Kontakt

Pelléova 91/10
160 00 Praha 6
mapa

+420 224 326 180
info@villapelle.cz

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO zavřeno
ÚT 13-18
ST 13-18
ČT 13 -19
PÁ 13-18
SO+NE 11-18